4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Altercafe - edycja 2017

KLUB KOMEDIOWY

HURT LUSTER / 28.06, 17:00Wystąpią: Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska i Marta Iwaszkiewicz.

Mimo dzielących ich różnic wiekowych i różnych doświadczeń życiowych, przyjaźnią się w życiu, a na scenie rozumieją jak nikt. Grają spektakl w całości improwizowany, który opiera się na ich intuicji i wspólnej wrażliwości. Nie ma żadnych zasad. Improwizacja improwizacja improwizacja!

MUSICAL IMPROWIZOWANY / 29.06, 17:00Wystąpią: Piotr Gasik, Mateusz Lewandowski, Bartek Magdziarz,  Maciej Nawrocki, Joanna Pawluśkiewicz, Marta Podobas
Przy pianinie: Joanna Kucharczyk
 
Grupa improwizatorów, aktorów i wokalistów na Państwa oczach będzie tworzyć
przedstawienie muzyczne. Wszystko improwizowane i wszystko na żywo - muzyka, dialogi, piosenki. Potrzebny im jest tylko tytuł.

ŻELAZNE WAGINY

Feministyczny horror muzyczny na scenie ALTERCAFE / 1.07, 17:00

Po burzliwym rozwodzie ze Zdzisławem Metro, Paula rzuca się do Wisły, zostaje odratowana przez Chudego Wojtka, ale zapada w śpiączkę. Budzi się po wielu miesiącach w szpitalu Świętej Rodziny, w Warszawie przyszłości, rządzonej przez komisarza Andrzejczuka. W podziemiach spotyka Dziewczyny z Charlotte, więzione przez profesora Maxa Hardkora, który testu...je na nich nacjotechnologię – zapładnia je nasieniem bohaterów, by stworzyć Nadpolaków. Przyjaciółki uciekają ze szpitala w przebraniu sanitariuszek, mijając zgliszcza Placu Zbawiciela, na których grasują hordy żołnierzy wyklętych i kiboli. Przeprawiają się na Dziką Stroną Wisły, gdzie gromadzą się rebelianci, których przywódczynią jest legendarna Szamanka Miasta. Ściga ich bezlitosny komisarz Andrzejczuk ze swoim przydupasem Augustyniakiem. Kiedy szarlotki docierają do centrum dowodzenia rebelią, w dawnym solarium na Placu Hallera, okazuje się że bunt słabnie – coraz więcej rebeliantek daje się przekupić programem 500 plus. Wraz z Szamanką Miasta postanawiają założyć punkband Żelazne Waginy i uderzyć w tyranię Andrzejczuka feministycznymi protest songami, które zmobilizują kobiety do działania. Pierwszy koncert odbędzie się w legendarnym klubie Skład Butelek. Czy Dziewczynom z Charlotte uda się porwać tłumy i stać Żelaznymi Waginami? A może za późno na bunt? Czy piosenka może być narzędziem walki.

Bilety NGO Dzieci na Open'erze Zaprojektuj koszulkę!
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012