4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Orange Strefa

Orange strefa

Odwiedź Orange strefę i skorzystaj z darmowego WiFi od Orange oraz innych atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Orange Energia

Naładuj swój telefon w punktach Orange Energia i zrelaksuj się w strefie chillout. Czeka na Ciebie kilkaset punktów do ładowania tradycyjnego i indukcyjnego.

Orange Love

Pomaluj swoje ciało w technice body marbling. Ten trend podbił serca uczestników największych  światowych festiwali. Czas, żeby również u nas wpisał się w dobre festiwalowe zwyczaje. You’re gonna love it!

Orange Recykling

Przynieś niepotrzebne telefony i zdobądź festiwalowe okulary i power banki. A jeśli przyniesiesz ich najwięcej spośród wszystkich uczestników konkursu, masz szansę wygrać smartfon HTC U11 lub Samsung Galaxy S8. Ponadto, za każdy oddany telefon otrzymasz bezpłatne Zaproszenie VR (na prezentację Wirtualnej Rzeczywistości), a za każde 10 telefonów – dodatkowe bezpłatne Zaproszenie VR VIP. Przekonaj się, jak sugestywne mogą być doznania VR wysokiej jakości.

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie dostępnym przy stoisku Orange Recykling.

Orange Spotify

W strefie rozbrzmiewać będzie muzyka od Orange & Spotify. Tu poznasz i wypróbujesz aplikację Spotify. A jeśli jesteś klientem Orange, dowiesz się też, jak skorzystać z najlepszej muzyki ze Spotify Premium przez 3 miesiące w prezencie.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012