4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Zaprojektuj motyw Open'erowej kolekcji!

I Twój wzór może ozdobić Open’erowy T-shirt, bluzę i inne! Weź udział w konkursie na projekt oficjalnego motywu kolekcji Open’er Festival 2014…

 A jest o co walczyć: autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną (szczegóły w Regulaminie) oraz 4-dniowy karnet wstępu na Open'er Festival 2014 z polem namiotowym, o wartości 630 PLN. Oczywiście, pomysł jego autorstwa ozdobi koszulki dostępne w oficjalnym sklepie festiwalowym i przez kolejny rok, będzie noszony przez setki festiwalowiczów. W poprzedniej edycji konkursu zwyciężył Łukasz Hajduk – autor projektu “Open’er Team Summer Camp".

 Kilka szczegółów technicznych…

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 16 lutego 2014 r. Zwycięzca zostanie ogłoszony do końca marca.

 Zwycięzca może być tylko jeden, choć organizatorzy konkursu mają prawo do przyznania wyróżnień.

Do konkursu można zgłosić się też we dwie lub więcej osób, jednak nagroda pozostaje tylko jedna. W projekcie nie trzeba używać loga Open’er Festival.

Projekt, jako wzór lub gotowy prototyp koszulki, musi być przesłany w formie elektronicznej w formacie *.jpg (jako podgląd) na adres konkurs@opener.pl lub na nośniku CD/DVD. Zwycięzca powinien dosłać plik w formacie i terminie wymaganym przez Regulamin.

 Projekt powinien też zawierać wskazanie kroju, koloru materiału, kolorów nadruku oraz ewentualną sugestię rodzaju i gramatury materiału.

 Pełen regulamin konkursu można przeczytać na www.opener.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Powodzenia!

 
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012