4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Unikalny Open’erowy Kalendarz może być Twój!
 
Do stworzenia kalendarza dla największych fanów festiwalu zaprosiliśmy jednego z najważniejszych polskich fotografów. Kuby Dąbrowskiego raczej nie trzeba przedstawiać, zwłaszcza tym, którzy mieli okazje zobaczyć jego fantastyczną wystawę indywidualną w Zachęcie w tym roku. Urodzony w 1980 w Białymstoku, mieszka w Warszawie, na warszawskim Mokotowie. Jak sam o sobie mówi „robi zdjęcia, czasem jeździ do Afganistanu, czasem fotografuje okulary dla Prady”.
 
Każdy, kto był na Open’erze choć raz wie, że co roku tym czterem lipcowym dniom i nocom na lotnisku w Gdyni nie brakuje uroku, wyjątkowości i …magii. I tak jak barwny jest ten festiwalowy urok, tak i trudny do uchwycenia na zdjęciu. Tego zadania podjął się Kuba i zdecydowanie to „coś” udało mu się „złapać”.
 
Wydawnictwo nie będzie dostępne w ogólnej sprzedaży. Limitowaną serię przygotowaliśmy specjalnie dla najwierniejszych fanów Open’era. 
 
Zdjęcia będzie można zobaczyć w większym wymiarze na terenie festiwalu w 2015 roku.
 
Odpowiedz na konkursowe pytanie na stronie ALTERKLUBU w najbliższy piątek (6 lutego). Pierwsze 200 osób, które wpiszą poprawną odpowiedź otrzyma od nas Kalendarz.
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012