4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
The Dead Weather i The Raconteurs z nową muzyką

Wytwórnia Jacka White’a Third Man Records wydała kolejną odsłonę swojego cyklu dla prenumeratorów, Vault (skarbiec). Paczka zawiera dwa premierowe single od The Dead Weather i płytę na żywo The Raconteurs!

W sierpniu Jack White zapowiedział nową muzykę od The Dead Weather, i oto zespół wydaje dwa zupełnie nowe utwory: "Open Up (That's Enough)" i "Rough Detective". „To nie demo. To nie odrzuty z sesji” – reklamuje je wytwórnia. The Dead Weather mają już zresztą szeroko zakrojony plan. Do 2015 roku będą wydawać podwójne zestawy singli, a potem ukaże się album zawierający wszystkie te utwory, oraz wiele innych. Próbki „Open Up…” możecie posłuchać na SoundCloud Thin Man Records:

Winyl The Raconteurs „Live at the Ryman Auditorium” to fragment ostatniej trasy grupy we wrześniu 2011. Znajdziecie na nim m. in. 10-minutowe wersje "Blue Veins" i "Carolina Drama” i szalejącą sekcję dętą w "The Switch and the Spur" i "Many Shades of Black." Będzie to pierwsza płyta The Raconteurs od czasu „Consolers of the Lonley” z 2008 r. Można będzie także kupić DVD z koncertu.

Jak zawsze u White’a, utwory zostały wydane na kolorowych, starannie opracowanych graficznie winylach. Cyfrowe wersje piosenek ukażą się dopiero po wyprzedaniu ich nakładu. Wspominamy występy The Raconteurs (2008) i The Dead Weather (2010) na Open’erze i nie możemy się doczekać kolejnej porcji ich nowej muzyki.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012