4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Świąteczna promocja Open'era w ALTERSKLEPIE!

Koncerty pochłonęły Was tak bardzo, że zapomnieliście kupić Open’erową koszulkę? Pozazdrościliście koledze czy koleżance bluzy „Open’er Team Summer Camp”, lub tej z jedyną w swoim rodzaju Open’erową kulką? Nic straconego! Zaczynamy obniżkę cen na wszystkie artykuły: 25% zniżki na koszulki i bluzy z sezonu 2013 i aż 50% na artykuły z lat ubiegłych!

Na Open’erze, tegoroczny sezon przyniósł wiele fasonów bluz, koszulek, toreb i innych produktów. Koszulki i bluzy z ALTERSKLEPU to nie tylko pamiątki z festiwali. To starannie zaprojektowane, wygodne ubrania z najwyższej klasy dzianiny, szyte w polskich zakładach, które można nosić równie dobrze bez względu na ich festiwalową „przynależność”. W ALTERSKLEPIE zaopatrzycie się także w plakaty Open’era 2013.

W ofercie także wybrane modele gadżetów z poprzednich edycji festiwali, ekskluzywny album „Open’er – dekada” i niezbędne na każdym festiwalu akcesoria. 

Promocja trwa do poniedziałku 16 grudnia włącznie. Prosimy o zapłatę przelewem najpóźniej do wtorku 17 grudnia do godziny 12:00. W przeciwnym razie, należy liczyć się z ryzykiem niezaksięgowania wpłaty na czas, co poskutkuje dostawą dopiero po Świętach.

 
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012