4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Strefa organizacji pozarządowych Open’er 2014

Po raz dziewiąty Open'er Festival ma przyjemność udostępnić organizacjom non-profit przestrzeń do prezentacji. Strefa NGO to miejsce wymiany opinii na ważne społecznie tematy: prelekcje, mini debaty, spotkania z ludźmi, którzy uważają „ że warto działać” i zmieniać świat. To prezentacja najciekawszych programów, animacji przygotowanych przez organizacje specjalnie dla festiwalowiczów.Strefa NGO na Open'er Festival to, jak zawsze podkreślamy, wyjątkowe forum aktywizacji społeczno- kulturalnej, skupionej w specjalnie zaaranżowanej hali namiotowej i na jej tarasie przy głównej alei miasteczka festiwalowego.

Strefa NGO wpisała się już na stałe w przestrzeń festiwalu i jest opiniotwórczym oraz owocnym miejscem promocji III sektora. Przez cztery dni festiwalu, zaproszone do strefy organizacje pozarządowe wciągają publiczność w wir aktywności w ważnych tematach społeczno-obywatelskich. Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje do przedstawienia oferty stoiska informacyjnego i planowanych działań, związanych z obecnością na festiwalu.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie pocztą elektroniczną na adres ngo@opener.pl dokładnie i czytelnie wypełnionego kwestionariusza konkursowego, który można pobrać tutaj. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Zgłoszenia przyjmujemy od momentu ogłoszenia konkursu na stronie internetowej Opener.pl do 30 kwietnia. Do 16 maja 2014 zostaną ogłoszone na stronie www.opener.pl nazwy organizacji zaproszonych do udziału w Strefie NGO podczas Open'er Festival.

Nie można nie zauważyć! Nie można przegapić! Aplikuj do strefy NGO już teraz!

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012