4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Strefa NGO na Open'erze 2012

Strefa NGO podczas Heineken Open'er Festival to wyjątkowe forum aktywizacji  społeczno- kulturalnej, skupionej na terenie specjalnie zaaranżowanego miasteczka. Poza prezentacjami oraz kampaniami informacyjnymi znaleźć można tu szereg atrakcji edukacyjnych, warsztatów, pokazów, a także konkursów dla festiwalowiczów. Każdego dnia gospodarze miasteczka wciągną publiczność w wir aktywności w ważnych tematach społeczno-obywatelskich. Nie bądź obojętny. Dotychczasowe doświadczenia utwierdzają nas w przekonaniu, że Strefa NGO wpisała się już na stałe w przestrzeń festiwalu i jest opiniotwórczym oraz owocnym miejscem promocji III sektora.
Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje do przedstawienia oferty stoiska informacyjnego i planowanych działań, związanych z obecnością na festiwalu.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie pocztą elektroniczną na adres ngo@opener.pl dokładnie i czytelnie wypełnionego kwestionariusza konkursowego, który można pobrać tutaj.

Regulamin uczestnictwa w strefie NGO na Open'erze znajdą Państwo tu.

Zgłoszenia przyjmujemy od 12 marca do 30 kwietnia. Do 17 maja 2012 zostaną ogłoszone na stronie www.opener.pl nazwy organizacji zaproszonych do udziału w Strefie NGO podczas Heineken Open'er Festival. Zobacz, jak było rok temu w strefie NGO:

 

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012