4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
RUSZYŁ KONKURS FASHION STAGE NA OPEN'ER FESTIVAL 2013
Dołącz do najlepszych polskich projektantów strefy Fashion Stage! Ruszyła czwarta edycja konkursu na projekt festiwalowego t-shirtu. 
 
Rozpoczynamy eliminacje do kolejnego konkursu na projekt jednego z oficjalnych t-shirtów Heineken Open’er Festival. Najlepsze pomysły przedstawimy Wam do oceny. Zwycięzca będzie miał okazję zobaczyć swój projekt w festiwalowym sklepie, a potem na festiwalowiczach! Podczas wcześniejszych edycji, nakład koszulek z rysunkiem autorstwa laureatek został wyczerpany. Ty też możesz zostać projektantem bestsellera!
 
Przesyłajcie swoje projekty do 16 lutego 2013. Wyłanianie zwycięskiego projektu potrwa do 15 marca 2013. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 15 dni od daty wyboru.
Regulamin konkursu znajdziecie na stronie Open'era.
 
W 2012 roku w konkursie na koszulkę festiwalową zwyciężyły Patrycja Makarewicz ze Szczecina oraz Karolina Specht z Bydgoszczy. Ze względu na wysoki poziom tegorocznego konkursu, postanowiliśmy wyróżnić festiwalowymi zegarkami i albumami następującyce uczestniczki: Agnieszka Nowicz, Małgorzata Janicka, Vanessa Selka-Tycz, Jagoda Tarasek, Natalia Krawczuk, Anna Wrona, Paulina Banaszewska, Dorota Hauswirt i Marta Jaguś.
 
Fashion Stage na Heineken Open’er Festival to niezwykła przestrzeń modowych inspiracji, powstała z chęci podkreślenia wielopłaszczyznowości festiwalu, który poza charakterem ściśle muzycznym styka się w swej formule również ze światem sztuki i mody. W strefie tej prezentowane są kolekcje najciekawszych młodych projektantów, których cechuje świeże spojrzenie i oryginalne koncepcje, a 80-tysięczna publiczność festiwalu nie wywołuje u nich tremy. Do tej pory na Fashion Stage gościli m. in. SHE/S A RIOT, Sophie Kula, Madox, Maldoror Low Couture, MAMAPIKI, Green Establishment i wielu innych.
 
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012