4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Polski Tydzień: HV/NOON i Małe Miasta
HV/NOON i Małe Miasta to dwa interesujące projekty, debiutujące pod koniec ubiegłego roku pełnoprawnymi albumami. Oba czerpią z hip hopu, ale w swoich poszukiwaniach muzycznych idą zdecydowanie dalej.
 
HV/NOON to wspólny projekt producentów – Hatti Vattiego oraz Mikołaja „Noona” Bugajaka.  HV do tej pory kojarzony ze sceną elektroniczną oraz Noon, producent odpowiadający za klasyczne albumy Grammatika i wspólne płyty z Pezetem połączyli siły na producenckim albumie z gościnnym udziałem. O.S.T.R., Eldo, Małpy, Hadesa czy Jotuze. Płyta „HV/NOON” to połączenie samplingu i elektroniki lub po prostu niezwykle udana fuzja różnych gatunków muzyki miejskiej. 
 
 
Małe Miasta to udana próba przeniesienia na polski grunt modnych brzmień r’n’b, połączonych z hip hopem i elektroniką. Ich debiut rozszedł się w ilości 500 egzemplarzy nim oficjalnie pojawił się na rynku. Płytę wydała Alkopoligamia, jedna z najważniejszych polskich niezależnych wytwórni muzycznych, której założyciel – Ten Typ Mes pojawił się gościnie na płycie, obok W.E.N.Y. i Klaudii Szafrańskiej. Teraz Mateusz i Mateusz sprawdzają, jak na żywo wypada ich premierowy materiał.
 
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012