4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Open’er finalistą Festival Awards

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki Waszym głosom, Open’er Festival jest jednym z 10 najlepszych dużych festiwali w Europie. Open’erowi artyści rozdają też karty jako autorzy festiwalowych hymnów i najlepsi headlinerzy! Open’er jest nominowany za „dobre praktyki w dziedzinie bezpieczeństwa”, a Alter Art jako Promotor Roku!

Po raz trzeci, Open’er znalazł się w gronie festiwali jako jeden z nominowanych do nagrody dla Najlepszego Dużego Festiwalu. Cieszymy się tym bardziej, że stało się to dzięki Waszym głosom, co oznacza, że Open’er jest dla Was ważny. Za każdy głos bardzo dziękujemy!

Dużym powodzeniem w głosowaniu cieszyli się też tegoroczni artyści Open’era. Aż trzech z nich pretenduje do miana autorów festiwalowego hymnu tego roku. Ma szansę nim zostać uniwersalny hit Blur „Song 2”, „Demons” innego artysty sceny Open’er - The National, oraz piosenka najbardziej tanecznego wykonawcy sceny Tent – „White Noise” duetu Disclosure. Bracia Lawrence mają także szansę zostać najlepszymi debiutantami mijającego roku. Jeszcze bardziej Open’erowo jest w kategorii: „headliner roku”, w której znalazło się aż pięciu tegorocznych artystów: Blur, Arctic Monkeys, Queens of the Stone Age, Editors i Nick Cave & The Bad Seeds, oraz dwóch ubiegłorocznych: Björk i The xx.

Co równie ważne, Open’er znalazł się w elitarnym gronie trzech festiwali, nominowanych do nowej kategorii Health &Safety Innovation Award. Złożone z pracowników branży jury doceniło „dobre praktyki festiwalu w dziedzinie bezpieczeństwa”. Komisja doceniła też całą firmę Alter Art, nominując ją do tytułu Promotora Roku obok międzynarodowej korporacji Live Nation Europe, prestiżowego festiwalu Primavera Sound w Barcelonie czy doświadczonej niemieckiej agencji Marek Lieberberg Konzertagenteur.

Dziękujemy za Wasze głosy i wyrazy uznania jury. Zwycięzcy każdej kategorii zostaną wybrani przez organizatorów plebiscytu na gali w Groningen w Holandii 15 stycznia!

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012