4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Open’er Festival w Festival Awards!

Ponad 100 koncertów, wśród nich nie widziany wcześniej w Polsce Blur, żywiołowi Arctic Monkeys, jedyni w swoim rodzaju Queens of the Stone Age i Kings of Leon… Jeśli nie możecie już doczekać się Open’era 2014, możecie zagłosować na niego w plebiscycie europejskich nagród festiwalowych! Każdy, kto odda głos, ma szansę wygrać festiwalowe Lato Marzeń: dwa bilety na każdy zwycięski festiwal! Po wypełnieniu dodatkowej ankiety, możecie także wziąć udział w losowaniu iPada 3.

Podobał Wam się tegoroczny Open’er Festival? Teraz możecie go docenić, oddając na niego głos w konkursie European Festival Awards w kategorii Best Major Festival! Bądźcie z nami – dziękujemy za każdy oddany głos. Dzięki Waszemu wyborowi, Open’er otrzymał tę nagrodę dwukrotnie, w 2009 i 2010 roku. Powtórzmy ten sukces!

Głosować na wybrany festiwal możecie TUTAJ. Każdy, kto odda głos, ma szansę przeżyć festiwalowe Lato Marzeń i zdobyć dwa bilety na każdy zwycięski festiwal!

Głosowanie trwa od wtorku 1 października od 18:00 do piątku 1 listopada o 11:00. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 15 stycznia 2014 w czasie showcase’u Eurosonic Noorderslag w Holandii.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012