4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
No Ceremony/// Supportem przed Foals w Warszawie

Eksperymentalny, ale przystępny, popowy, ale nieoczywisty – taki jest manchesterski zespół NO CEREMONY///, który 19 października otworzy swoim występem koncert Foals.

Powstali pod koniec 2011 roku i bez wysiłku czy dużej promocji dostali się pod skrzydła BBC Radio One. Diplo umieścił utwór „HURTLOVE” na składance najlepszych kawałków tamtego roku. Lawina ich popularności w blogosferze i eterze ruszyła, ale zespół nie dał się zbałamucić taniej sławie. Nadal nie rozpowszechnia wielu informacji na swój temat: nie po to, by wytworzyć aurę tajemnicy, ale po to, aby cała uwaga publiki skupiała się na ich muzyce. To, co wiemy na pewno: zespół składa się z Kelly’ego, Jamesa i Victorii. Od przywołującego ducha New Order “PARTOFME” przez “HEARTBREAKER” z gościnnym udziałem Joey’ego Santiago z The Pixies po “AWAYFROMHERE”, wykonywane przez irlandzkiego wokalistę Jamesa Vincenta McMorrowa, dziewięć utworów na ich debiutanckim imiennym albumie tworzy szczególną atmosferę. Ze względu na NO CEREMONY///, na pewno warto wcześniej pojawić się na koncercie Foals, 19 października w warszawskiej Stodole.

NO CEREMONY/// jest jednym z trzech zespołów, które towarzyszą Foals na europejskiej trasie. Pierwsze ogłoszone koncerty Foals w Wielkiej Brytanii wyprzedały się w ciągu zaledwie dziesięciu minut, co jest rekordem nawet dla rozpieszczanych koncertowo wyspiarzy. Ostatnie bilety na występ w Warszawie są jeszcze dostępne w ALTERSKLEPIE.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012