4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Klub Komediowy na Open'erze!
Klub Komediowy czyli pierwszy i jedyny klub komediowy w Polsce po raz pierwszy pojawi się na Open’erze. Codziennie o 18-ej w ALTERCAFE będziecie mogli zobaczyć nowy spektakl.
 
1.07 – Teatr improwizowany Klancyk z udziałem Karola Strzemiecznego z zespołu Paula i Karol. 
 
2.07 – „Niektóre długopisy piszą wolniej” - Seria krótkich skeczy, wprowadzających widza w świat absurdalnego i bezkompromisowego poczucia humoru. Czerpiący inspiracje z formatu takich jak Saturday Night Live.
 
3.07 – „Bitwa na dubbingi” - wieczór podkładania improwizowanych tekstów na żywo pod fragmenty z najpopularniejszych seriali Comedy Central.  
 
4.07 – Teatr improwizowany Klancyk z udziałem Pawła Szamburskiego.
 
Klub Komediowy
 
Pierwszym i jedyny klub komediowy w Polsce. W ich repertuarze znalazły się: teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Klub prezentuje formaty i spektakle, które są ich oryginalnymi produkcjami: Bitwa na dubbingi, Musical improwizowany, Mała gra o nic (teleturniej) i inne.
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012