4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Florence & The Machine headlinerem Open'er Festival 2016!
Prace nad festiwalem trwają cały rok”, to często powtarzane zdanie nie jest PR-owym chwytem, tylko faktem. Pierwszym owocem tych starań jest najwcześniejsze ogłoszenie headlinera w historii naszego festiwalu. Już dziś możemy poinformować, że 29 czerwca 2016 w Gdyni wystąpi Florence & The Machine!
 
Nareszcie! Florence & The Machine zagrają pierwszy raz na Open’erze! W najlepszym możliwym momencie przyjeżdżają do Gdyni jako headliner. W czerwcu przyszłego roku Florence Welch z zespołem pojawi się na naszym festiwalu z albumem, który już teraz określany jest mianem jednej z najważniejszych i najlepszych płyt roku 2015. „How Big, How Blue, How Beautiful”. Płyta, która ukazała się zaledwie 3 miesiące temu, zadebiutowała na pierwszych miejscach najważniejszych list sprzedaży na świecie, z Wielką Brytanią i USA na czele. Premierze towarzyszyły występy na kilku kluczowych festiwalach, m.in. amerykańskiej Coachelli oraz na Glastonbury, gdzie zespół w ostatniej chwili zastąpił Foo Fighters. Występ był tak znakomity, że Dave Grohl - lider Foo Fighters – przyznał, że płakał w czasie jego transmisji, zwłaszcza podczas wykonywania przez Flo coveru „Times Like These”.
 
Klubowa trasa promująca „How Big, …” dopiero przed Florence. Startują za kilka dni w Wielkiej Brytanii. Polski koncert w Łodzi wyprzedał się momentalnie. To pokazuje jak ogromnie popularną artystką jest w obecnej chwili Florence Welch. Z tym większą dumą ogłaszamy jej przyszłoroczny koncert w Polsce. Festiwal Open’er odbędzie się w dniach 29.06 – 2.07 2016 w Gdyni, na lotnisku Kosakowo. Florence & The Machine wystąpią pierwszego dnia festiwalu.
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012