4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Fantastyczna pseudologia Foster the People

Znamy już dwa utwory z nadchodzącego albumu zespołu, który niedawno dołączył do line-upu Open’era. „Pseudologia Fantastica” to drugi, po „Coming of Age” singiel z płyty „Supermodel”. W tym tygodniu poznamy jeszcze więcej festiwalowych artystów…

„Supermodel” będzie miała swoją premierę pod koniec marca, ale już możemy mieć przedsmak nowego wydawnictwa Marka Fostera i spółki dzięki „Pseudologia Fantastica”. Utwór nieco odpływa od tanecznego popu i dryfuje w stronę hałaśliwych klimatów a la My Bloody Valentine. Frontman Mark Foster zwierzał się zresztą tygodnikowi NME: „patrzę teraz na niektóre piosenki i myślę sobie: -Rany, pisząc to coś, musiałem być naprawdę zezłoszczony! [„Supermodel”] to zebrane w pigułce różne myśli, pomysły i rzeczy, z którymi boksowałem się w tamtym czasie. Jedakże utrzymuje, że mimo związków z jego obecnym stanem, płyta „zachowuje tożsamość” poprzedniego wydawnictwa. Niektóre piosenki są dla fanów jakby pomostem między pierwszą płytą „Torches” a nową, inne wprowadzają zupełnie nowe elementy.

Foster the People nagrywali „Supermodel” w Maroku i Los Angeles, w towarzystwie laureata czterech nagród Grammy, producenta Paula Epwortha. Trio z Los Angeles pojawi się na Open’erze w środę 2 lipca, na największej festiwalowej scenie.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012