4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Dizzee Rascal zagra przed Rihanną!
Koncert brytyjskiego rapera odbędzie się niecały tydzień po premierze jego najnowszego albumu zatytułowanego „The Fifth”.
 
Dizzee Rascal zawsze był szczery. Dziesięć lat temu, kiedy wydawał przełomowy dla siebie i całego grime’u album „Boy In Da Corner”, był głosem ulicy, jakiego nie słyszano w brytyjskich mediach od czasu punka. Kiedy pod koniec ubiegłej dekady postawił na zabawę i rozrywkę, też niczego nie udawał, tylko dał jasno do zrozumienia, że teraz przyszedł czas na mainstreamowy sukces. Mało kto ma taką odwagę i mało kto w obu obliczach jest równie przekonujący co Dizzee Rascal. W jednym z ostatnich wywiadów zapowiedział, że jego fani nie mają co liczyć na powtórkę z „Boy In Da Corner”, co zresztą mogłoby wyglądać co najmniej dziwnie, kiedy wśród gości zaproszonych na nową płytę „The Fifth” są m.in. Robbie Williams, Jessie J czy will.i.am. Obecność Rascala w popie to nie domena ostatnich miesięcy. Wystarczy wspomnieć wspólny singiel z Shakirą zatytułowany „Loca”, nagrania z Calvinem Harrisem czy występ podczas ubiegłorocznej ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. 7 lipca, tydzień po wydaniu swojego piątego albumu, Dizzee Rascal wystąpi przed koncertem Rihanny, z którą jeszcze nigdy nie współpracował, ale mamy wrażenie, że to tylko kwestia czasu…
 
 
Przypominamy, że koncert Rihanny odbędzie się  7 lipca w Gdyni na lotnisku Gdynia-Kosakowo i jest częścią ogólnoświatowej trasy „Diamonds World Tour 2013”. Wstęp na koncert Rihanny dla posiadaczy karnetów na festiwal Heineken Open’er jest darmowy. Bilety do kupienia w punktach sieci Ticketpro i ALTERSKLEPIE.
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012