4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
CHVRCHES, YUNG LEAN, SG Lewis i Otsochodzi! Nowy zestaw artystów na Open’era!
CHVRCHES przywiozą do Gdyni swój nowy album. Premiera płyty „Love Is Dead” zaplanowana jest na 25 maja. Na razie poznaliśmy cztery utwory, w tym m.in. „My Enemy” z gościnnym udziałem Matta Berningera z The National. Po raz pierwszy CHVRCHES zdecydowali się na współpracę z zewnętrznym producentem i jak twierdzą jest to najbardziej popowa rzecz w ich dyskografii, ale jednocześnie podkreślają, że w premierowych nagraniach nie brakuje pazura.
 
Kiedy część open’erowej publiczności razem z Sigrid będzie śpiewała refren przeboju „Strangers”, inna grupa spokojnie poczeka na materiał z „Stranger”, najnowszego wydawnictwa szwedzkiego rapera i producenta Yung Leana, który od kilku lat swoją twórczością budzi dyskusję o granicach rapu. 
 
Dyskusję prowokował także - choć już na krajową skalę - sukces Otsochodzi. Młody raper, któr na Open'erze pojawił się dwa lata temu z albumem "Slam", w ubiegłym roku rozbił bank za sprawą singla "Nowy Kolor" i obecnie z materiałem z tak zatytułowanego albumu przekroczył liczbę 100 milionów odtworzeń w serwisie YT. 
 
Grupę artystów zamyka SG LEWIS, obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych brytyjskich producentów, kompozytorów i dj’ów eksplorujących przestrzeń między sceną alternatywną a kulturą klubową. W 2018 roku podjął się niecodziennego wyzwania, jakim jest wydanie trzech albumów w ciągu zaledwie 9 miesięcy. 
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012