4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Bastille, Rudimental i Arctic Monkeys z Brit Awards!

Gratulujemy wszystkim artystom, którzy pojawią się, lub pojawili, na Open’erze…

Rudimental i ich wielki przebój “Waiting All Night” zdobył tytuł British Single of the Year. Bastille zostali najlepszym debiutem - British Breakthrough Act. Na spektakularnej scenie, przyozdobionej neonami, zespoły razem zaprezentowały wyjątkowy mash-up swoich największych przebojów: “Pompeii” i nagrodzonego “Waiting All Night”. Zapis utworu jest już do pobrania, a przychody ze sprzedaży tego i innych muzycznych rarytasów wczorajszej ceremonii zasilą konto fundacji War Child. Teraz jeszcze bardziej nie możemy się doczekać Open’erowych występów obydwu zespołów.

Ubiegłoroczni headlinerzy Arctic Monkeys zdobyli chyba najbardziej prestiżowe w rozdaniu tytuły, British Album of the Year i British Group. Tytuł autorów najlepszej płyty roku zdobyli już po raz trzeci. Gratulujemy!

Z ciekawostek: wczorajsza ceremonia dorobiła się najstarszego laureata Brits wszechczasów. Został nim sam David Bowie (67 lat), zdobywając nagrodę British Male Solo Artist. Zeszłoroczni artysci Open’era, Disclosure, wystąpili wespół z wokalistkami Lorde i Aluną Francis (AlunaGeorge). Na scenie pojawili się też: Prince, Pharrell Williams i Nile Rodgers, Bruno Mars, Katy Perry i wielu innych. To była noc pełna wrażeń! Zobaczcie pełną listę laureatów na http://www.brits.co.uk/

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012