4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
7 lipca 2013 Rihanna wystąpi w Polsce!
Wyjątkowa data trafia się właśnie polskiej publiczności – Rihanna wydała przecież swój najnowszy, siódmy studyjny album „Unapologetic” i ta cyfra była dość istotnie związana z jego promocją. Rihanna wystąpiła w ciągu siedmiu dni, w siedmiu miastach, do których latała Boeingiem 777. Najważniejsza w całej sytuacji, jest jednak bezprecedensowe jak na polskie warunki podejście do tak wielkiego koncertu. Rihanna wystąpi na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, dokładnie na tej samej scenie, na której przez cztery dni będą prezentowali się Blur, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age i Arctic Monkeys. Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open’era, będą mogli uczestniczyć w koncercie Barbadoski bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc. Do sprzedaży trafiają bilety na to wydarzenie, w cenie 198 PLN  i 258 PLN (Golden Circle).
 
 
Koncert Rihanny będzie częścią "Diamonds World Tour 2013". Wydarzenie promuje wydany w listopadzie album „Unapologetic”, jej siódmą produkcje wydaną w legendarnej wytwórni Def Jam, dla której nagrywali m.in. Beastie Boys i Public Enemy. Aktualny przebój artystki, „Diamonds”, to jednocześnie jej najszybciej sprzedający się singiel, ale Rihanna, ma na koncie więcej rekordów. Na Facebooku ma ponad 65 milionów fanów, a na You Tube jej teledyski obejrzano 3 miliardy razy. Rihanna sprzedała do tej pory ponad 41 milionów płyt i blisko 150 milionów utworów. Ten wyniki nie dziwią, zważywszy na fakt, że ¼ singli wydanych przez Barbadoskę wylądowała na pierwszym miejscu setki Billboardu – w sumie to 11 hitów na szczycie. 
 
Popowa gwiazda, która zapętlonemu gatunkowi muzyki przywróciła świeżość, ale przede wszystkim zmieniła jego zasady swoim sposobem bycia i charakterem. Niegrzeczna, charyzmatyczna i piekielnie zdolna. To połączenie gwarantuje niezapomniany koncert. 
 
Rihanna, 7 lipca 2013, Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo, teren Heineken Open’er Festival.
Bilety: 198 PLN // 258 PLN (Golden Circle) // Wstęp dla posiadaczy karnetów czterodniowych na Open’era jest bezpłatny.
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012