4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Tom Odell i Flume w składzie Open’era!

Tom Odell i Flume w składzie Open’era!

 

Ostatnie ogłoszenia to odnoszący ogromne sukcesy angielski songwriter i pochodzący z Australii DJ, gwiazda światowej elektroniki...

 

Tom Odell

Jeszcze kilka lat temu podróżował samochodem babci między Brighton - gdzie studiował - a Londynem - gdzie starał się zagrać w każdym małym klubie. Dziś jest gwiazdą, którego debiutancki album ""Long Way Down" stał się przebojem 2013 roku, debiutując na pierwszym miejscu UK Top 40. Kariera Odella to przykład wielkiego uporu i odrobiny szczęścia. Bez tego pierwszego nie byłoby spotkania z Lily Allen, która jako szefowa labelu In The Name Of zdecydowała się podpisać kontrakt z dwudziestodwuletnim piosenkarzem. To drugie to właśnie spotkanie z Lily Allen, która zapewne nie każdego dnia trafia na koncerty młodych chłopaków z bujną blond grzywką. Jeszcze przed wydaniem debiutu (który jeden z blogów określił połączeniem Eltona Johna i Jamesa Blake'a), Odell znalazł się na finałowej liście BBC Sound of 2013, a głosami krytyków przyznających BRIT Awards dostał nagrodę, która wcześniej trafiła do rąk Adele i Florence... To wiele mówi o tym, gdzie na starcie znalazł się Odell. Dziś, po sukcesach "Long Way Down" i 53 milionach wyświetleń "Another Love" na portalu You Tube, Tom Odell ma dwa cele. Nagrać nowy album i odnaleźć zielonego Mini Coopera, który został skradziony chwilę po tym, jak muzyk kupił go za zaliczkę przyznaną na poczet wydania debiutu.

Flume

To jedno z najgorętszych nazwisk współczesnej muzyki tanecznej. Młody producent, który szturmem zawojował scenę muzyczną w rodzimej Australii, by w krótkim czasie stać się światową gwiazdą gatunku. Na koncie ma doskonale przyjęty album zatytułowany po prostu "Flume" oraz remixy, m.in dla Arcade Fire, Cheta Fakera, Disclosure czy Lorde. Jest wielką nadzieją elektroniki i ma wszelkie atuty, by tym oczekiwaniom w najbliższych latach sprostać!

Bilety dostępne na www.altersklep.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro i eBilet

 

Ogłoszeni artyści:

Kasabian

Alt-J

Eagles of Death Metal

Jonny Greenwood & LCO

Jose Gonzalez

St. Vincent

Swans

The Dumplings

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012