4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Open’er Festival z nominacją do European Festival Awards!
Już od dziś od 18:00 można wybierać festiwalowych faworytów w konkursie European Festival Awards. Dwukrotny laureat Open’er Festival jest ponownie nominowany w kategorii Best Major Festival!
 
Open’er 2013 to ponad 100 koncertów, wśród nich niewidziany wcześniej w Polsce Blur, żywiołowi Arctic Monkeys, jedyni w swoim rodzaju Queens of the Stone Age czy Kings of Leon. Wszyscy fani Open’era już teraz mogą oddać na niego głos w konkursie European Festival Awards w kategorii Best Major Festival! Open’er otrzymał tę nagrodę dwukrotnie, w 2009 i 2010 roku. Warto powtórzyć ten sukces, pokazać, że z Open’era Polska może być dumna w całej Europie!
 
Głosować na wybrany festiwal można tutaj. Każdy, kto odda głos, ma szansę przeżyć festiwalowe Lato Marzeń, zdobywając dwa bilety na każdy zwycięski festiwal! Po wypełnieniu dodatkowej ankiety, uczestnicy biorą także udział w losowaniu iPada 3.
Głosowanie trwa od wtorku 1 października od 18:00 do piątku 1 listopada o 11:00. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 15 stycznia 2014 w czasie festiwalu Eurosonic Noorderslag w Holandii.
 
Pozostałe kategorie głosowania na festiwale to BEST NEW FESTIVAL i BEST INDOOR FESTIVAL. Publiczność może głosować także na Debiut i Headlinera Roku (Newcomer Of The Year, Best Headliner), Jury wybiera listę potencjalnych laureatów nagrody dla najlepszego line-upu, BEST EUROPEAN LINE-UP. Panel złożony z festiwalowych ekspertów, dziennikarzy muzycznych i artystów wybiera także laureatów w następujących kategoriach: GREEN OPERATIONS AWARD, ARTISTS' FAVOURITE FESTIVAL, PROMOTER OF THE YEAR, LIFETIME ACHIEVEMENT AWARD. W tym roku po raz pierwszy przyznana zostanie statuetka w kategorii The Health And Safety Innovation.
 
European Festival Awards przyznawane są od 2009 r. Podczas zeszłorocznej edycji, w głosowaniu wzięło udział ponad 350 tys. fanów festiwali.
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012