4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Open'er Festival nominowany do European Festival Awards!

Kolejny raz, Open’er Festival bierze udział w głosowaniu o tytuł Najlepszego Dużego Festiwalu w Europie (Shortlisted for Best Major Festival)! Z ogromną radością przyjmujemy także nominację dla najlepszego festiwalowego line-upu (Best European Line-Up).

Open'er Festival po raz kolejny otrzymał nominację w prestiżowym konkursie European Festival Awards w kategorii Best Major Festival! Jednocześnie festiwal został wyróżniony przez międzynarodowe jury i znalazł się na shortliście w kategorii Best European Line-Up.

Głosować na najlepszy europejski festiwal można na stronie http://eu.festivalawards.com/vote od poniedziałku 6 października od 11.00 do piątku 17 października do 19.00.

Każdy, kto odda głos, ma szansę wygrać festiwalowe Lato Marzeń: dwa bilety VIP na każdy zwycięski festiwal! Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 14 stycznia 2015 w czasie showcase’u Eurosonic Noorderslag w Holandii.

Open'er Festival zdobył tytuł Best Major Festival dwukrotnie: w 2009 r. i 2010 r. W 2010 roku został także nagrodzony Yourope Green'n'Clean Award (obecnie Green Operations Award), wyróżniającą festiwale wprowadzające rozwiązania przyjazne środowisku.

Ruszyła sprzedaż Early Bird Tickets. Dostępne na www.altersklep.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro i eBilet.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012