4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Open’er Festival finalistą European Festival Awards
 
Cieszymy się, że dzięki głosom publiczności Open’er Festival jest w dziesiątce festiwali, które będą ubiegać się o tytuł Best Major Festival w plebiscycie European Festival Awards. Dwie pozostałe nominacje zostały przyznane przez EFA: Alter Art może zostać europejskim promotorem roku, a Open’er walczy o wyróżnienie w kategorii Health &Safety Innovation.
 
Po raz kolejny Open’er znalazł się w gronie festiwali nominowanych do nagrody dla Najlepszego Dużego Festiwalu (Best Major Festival). Cieszymy się tym bardziej, że stało się to dzięki głosom publiczności. Za każdy głos bardzo dziękujemy!
 
Co równie ważne, Open’er znalazł się w elitarnym gronie trzech festiwali, nominowanych w nowej kategorii Health &Safety Innovation Award. Jury EFA doceniło „dobre praktyki festiwalu w dziedzinie bezpieczeństwa”. Komisja wyróżniła także całą firmę Alter Art, nominując ją do tytułu Promotora Roku obok prestiżowego festiwalu Primavera Sound w Barcelonie czy doświadczonej niemieckiej agencji Marek Lieberberg Konzertagenteur. Dziękujemy za głosy widzów i wyrazy uznania jury. Zwycięzcy w każdej kategorii zostaną wybrani przez organizatorów plebiscytu na gali w Groningen w Holandii 15 stycznia!
 
Open'er Festival zdobył tytuł Best Major Festival dwukrotnie: w 2009 r. i 2010 r. W tym samym roku przyznano mu także nagrodę Yourope Green'n'Clean (obecnie Green Operations Award), wyróżniającą festiwale wprowadzające rozwiązania przyjazne środowisku.
 
Pierwszymi artystami Open'era 2014 na dzień dzisiejszy są The Black Keys i Pusha T. Więcej festiwalowych ogłoszeń - wkrótce. Bilety na przyszłoroczną edycję już w sprzedaży w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro.
 
 
Copyright © Alter Art Festival
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012