4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Konkurs! Wygraj podróż Open'erowym pociągiem!

 

Alter  Art wraz z PKP Intercity zaprasza do niezwykłego projektu. Po raz pierwszy w historii Open’era fani festiwalu - członkowie ALTERKLUBU, będą mogli dojechać specjalnie dla nich uruchomionym pociągiem z Krakowa przez Warszawę do Trójmiasta.

Pociąg objęty jest całkowitą rezerwacją miejsc a bilety w obie strony ( na i z festiwalu) będzie można wygrać jedynie w konkursie na stronie ALTERKLUBU.

Konkurs podzielony jest na 3 różne etapy, trwać będzie trzy tygodnie.

Ruszamy już dzisiaj!

Odpowiadając na pytania możesz znaleźć się w wagonie równie gorliwych fanów muzyki głównej sceny jak i żarliwych odkrywców nieznanych dźwięków czy festiwalowiczów ceniących pozamuzyczne przestrzenie festiwalu.

Trzy etapy konkursu, trzy tygodnie konkursu, 6 wagonów! Po każdym z etapów poznajemy zwycięzców, czyli pasażerów dwóch kolejnych wagonów.

W każdym tygodniu podwieszamy po 2 pytania: jedno w poniedziałek dla osób jadących z Warszawy, drugie w czwartek dla osób chcących podróżować z Krakowa. Klubowicz sam może zdecydować, z którego miasta rozpocznie podróż.

Dzisiaj pytania dla fanów głównej sceny muzycznej. Ale emocje konkursowe to nie wszystko. W pociągu m.in. wagon ALTERKINA.

Na dworcu w Gdyni czekać będzie na Was muzyczna Scena Dworcowa, wystawa plakatów i strefa odpoczynku, której partnerem jest PKP SA. Line- up sceny wkrótce na www.opener.pl. Szczegóły konkursu na stronie www.alterklub.pl

Do zobaczenia na Open’erze.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012