4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Kings Of Leon kolejnym headlinerem Open’era!

Od lat jeden z najbardziej oczekiwanych zespołów na wielu europejskich festiwalach – w tym i ubiegłym roku na szczycie ankiety Open’era. Kings Of Leon trzecim headlinerem festiwalu! Wystąpią w sobotę, 6 lipca!

Choć od dłuższego czasu zamknięci w studiu pracują nad swoją szóstą płytą, nadal mają niezwykłą moc skupiania na sobie uwagi fanów. Ci czekają zarówno na nowe utwory braci Followill, jak i na pierwsze koncerty, wśród nich ten na festiwalu Open’er.

Od ich ostatniej wizyty w Polsce sporo się zmieniło. Na pewno Caleb, Nathan, Jared i Matthew Followillowie nie idą po linii najmniejszego oporu i nie chcą pozostać w cieniu swojego najpopularniejszego na razie albumu „Only By The Night” . Płyta pokryła się wielokrotną platyną, zadebiutowała w pierwszej piątce listy „Billboardu". W pięciu krajach stała się numerem jeden, sprzedając się w prawie siedmiu milionach egzemplarzy na całym świecie. Za single z tego albumu – „Sex on Fire” i „Use Somebody” - zgarnęli 4 statuetki Grammy podczas 52. ceremonii wręczenia tych prestiżowych nagród.

Tuż po zakończeniu gigantycznej trasy „Only By The Night” zaczęli nagrywać nowy album. „Come Around Sundown” łączyło blues, klasyczny rock i wpływy gospel rodem z dzieciństwa braci Followillów z alternatywnym rockiem. Płyta promowana singlami „Radioactive” i „Pyro” rozeszła się na całym świecie w kilkumilionowym nakładzie.

Kings Of Leon wrócą w przyszłym roku, z nową płytą, ale także z doskonale znanymi utworami, nie tylko z okresu największej popularności, ale także początków kariery, od garażowego klimatu pierwszych albumów „Youth and Young Manhood” i „Aha Shake Heartbreak” przez progresywny „Because of the Times”, nie tracąc umiejętności pisania rockowych hymnów, tak dobrze przyjętych na „Only By The Night”. Zespół wystąpi na Open’er Festival w sobotę 6 lipca 2013 r.

Pierwszymi potwierdzonymi artystami festiwalu Open’er 2013 są Blur (3 lipca 2013) i Queens of the Stone Age (5 lipca 2013).Trwa przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach.

BILETY W SPECJALNEJ CENIE - EARLY BIRD TICKETS:

do 15.01.2013 lub do wyczerpania puli.

karnet 4 dniowy (03.07 – 06.07) - 370 PLN

karnet 4 dniowy + pole namiotowe 6 dni (02.07 – 07.07) - 450 PLN

Ceny biletów po 15.01.2013:

karnet 4 dniowy (03.07 – 06.07) - 470 PLN

 karnet 4 dniowy + pole namiotowe 6 dni (02.07 – 07.07) - 550 PLN

bilety jednodniowe – 189 PLN

Bilety do nabycia w ALTERSKLEPIE raz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012