4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Faithless 2.0 i Major Lazer – nowi wykonawcy festiwalu Open’er!

Faithless 2.0 i Major Lazer – nowi wykonawcy festiwalu Open’er!

 

Ikona brytyjskiej elektroniki powracająca w dwudziestą rocznicę powstania oraz taneczny projekt, który gwarantuje doskonałą zabawę pod sceną. Faithless i Major Lazer nowymi artystami Open’era 2015.

 

Faithless

Faithless to ikona brytyjskiej sceny elektronicznej. Powstali dokładnie 20 lat temu w Londynie z inicjatywy Maxi Jazza, Sister Bliss i Rollo. Wydali sześć albumów studyjnych oraz kompilację przebojów, która tylko w Wielkiej Brytanii pokryła się czterokrotną platyną! W sumie na świecie sprzedano ponad 15 milionów ich płyt, co czyni Faithless jednym z najważniejszych elektronicznych zespołów ostatnich dwóch dekad. Ich najsłynniejsze utwory to „Insomnia”, „God Is A Dj”, „We Come On”, „I Want More”. Grupa słynęła z transowych, energetycznych koncertów, gdzie elektronika nabierała bardzo konkretnego, wręcz rockowego wymiaru. Faithless na żywo uciekali od ukrywania się za konsoletą, nawiązywali kontakt z publicznością i ogromna w tym zasługa niedoścignionego Maxi Jazza, który doskonale nawiązywał kontakt z publicznością, nigdy nie pozbywając się otaczającej go aury tajemniczości. W 2011 roku grupa zdecydowała się zawiesić działalność. Dziś wracają jako Faithless 2.0, celebrując swoje dwudziestolecie serią ekskluzywnych koncertów, na który złoży się także występ w ramach Open’er 2015!

Major Lazer

Diplo, siła sprawcza Major Lazer przez ostatnie trzy lata nie próżnował. W tym czasie Major Lazer wydał doskonale przyjęty album "Free The Universe" z przepięknym singlem „Get Free", wyprodukował reggae'owy debiut Snoop Liona, przypomniał o sobie EPką „Apocalypse Soon" z udziałem Pharrella i Seana Paula i wreszcie zakończył rok 2014 przebojem „All My Love" ze ścieżki dźwiękowej filmu „Igrzyska Śmierci". Z kolei na niedawnej gali wręczenia nagród Grammy, Diplo potwierdził premierę trzeciej płyty Major Lazer, na której gośćmi mają być: Gwen Stefani, Ariana Grande, Ellie Goulding, Travis Scott, Pusha-T. Premiera podobno w kwietniu. Z nowymi utworami czy bez, koncert Major Lazer na Open'erze, będzie jedynym w swoim rodzaju połączeniem niskich basów, jamajskich dancehallowych rytmów, baile funku, trapowych wycieczek i EDM'owych podbić, które gwarantują imprezę roku.

Bilety dostępne na www.altersklep.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro i eBilet

Ogłoszeni artyści:

Kasabian

Alt-J

Chet Faker

Django Django

Eagles of Death Metal

Faithless 2.0

Flume

Hozier

Jonny Greenwood & LCO

Jose Gonzalez

Kendrick Lamar

Modest Mouse

Of Monsters and Men

Refused

St. Vincent

Swans

The Dumplings

Thurston Moore

Tom Odell

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012