4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Parking

PARKING

PARKING DLA OSÓB ZAKWATEROWANYCH NA POLU NAMIOTOWYM: wjazd na parking znajduje się od ulicy Zielonej.
Parking płatny 30 PLN za każdy wjazd, dozorowany, niestrzeżony, jest czynny całodobowo od 3 lipca, 12:00 do 8 lipca, godz. 14:00.

Opłata dla samochodu wynosi 30 zł za każdy wjazd, czyli samochód zostawiony na parkingu bez wyjeżdżania przez cały festiwal to koszt tylko 30 zł.

PARKING DLA POZOSTAŁYCH FESTIWALOWICZÓW: znajduje się od strony Kosakowa od ulicy Wiejskiej (niestrzeżony, płatny). Tu również można bezpłatnie zostawić rower w wyznaczonych do tego celu miejscach. Najbliżej wejścia i punktu wymiany biletów na opaski znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością.

Parking jest czynny od 4 lipca od 13:00 do 8 lipca do 14:00).

Parkingi są płatne za każdorazowy wjazd: 20 PLN dla motorów i motorynek, 30 PLN dla samochodów osobowych do 5 miejsc siedzących, 50 PLN dla samochodów powyżej 5 miejsc siedzących lub samochodów ciężarowych.

Uwaga! Samochody zostawione na noc (tzn. nieodebrane do godziny 6:00 rano) automatycznie traktowane są tak, jakby ponownie wjechały na teren parkingu.

W RAZIE OBFITYCH OPADÓW uprzejmie prosimy o pozostawienie samochodów na parkingach w centrum miasta i korzystanie z bezpłatnych autobusów festiwalowych. Możliwości parkowania na terenie w złych warunkach pogodowych będą bardzo ograniczone.

Zapoznaj sie z regulaminem parkingu.

Bilety NGO Dzieci na Open'erze Zaprojektuj koszulkę!
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012