4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

Formularze zgłoszeniowe
pl en
Gdynia

Gdynia - miasto otwarte na muzykę

Tego lata po raz kolejny openerowa scena stanie także w samym centrum Gdyni. O przysłowiowe dwa kroki od plaży. Koncerty odbywać się będą w muszli na Placu Grunwaldzkim, u stóp Kamiennej Góry.

Na ogromnym trawniku,  rozciągającym się pomiędzy Teatrem Muzycznym a Gdyńskim Centrum Filmowym,  openerowicze będą mieli do dyspozycji leżaki i specjalnie przygotowaną do wypoczynku murawę.

Koncerty na GDYNIA OPEN STAGE odbywać się będą we wszystkie festiwalowe dni,  w godzinach niekolidujących z imprezą na lotnisku. I co ważne, na Placu Grunwaldzkim wszyscy -  nie tylko osoby z opaskami Open’er Festivalu  - mogą posłuchać muzyki.

Festiwal jest w Gdyni, a Gdynia na festiwalu. Miasto otwarte na muzykę dla wszystkich openerowiczów  przygotowało STREFĘ GDYNIA, która na festiwalu dla ucha, zaprasza na spotkanie ze sztuką dla oka. Spotkamy się tu z twórczością Augustusa F. Shermana, pracownika Biura Rejestracyjnego Stacji Imigracyjnej na słynnej wyspie Ellis i dziełem jego życia - „Atlasem imigranta”, który tworzą portrety przybyszów do Ameryki niemal z całego świata. Dlaczego historię masowego przemieszczania się z początków XX wieku mamy poznawać w Gdyni? Bo Ellis była stacją końcową, a Gdynia dla wielu początkową w podróży marzeń.

A jako, że wszyscy wiemy, iż w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch, dla miłośników aktywnego spędzania czasu, na terenie festiwalu Gdynia uruchamia STREFĘ SPORTU.

Przyjdźcie i przekonajcie się, co jeszcze mamy Wam do zaoferowania.

 

Przydatne informacje:

http://www.gdynia.pl

http://gdyniaturystyczna.pl

http://gdyniakulturalna.pl

BIURO RZECZY ZNALEZIONYCH Bilety Dojazd SKLEP
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012