4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Wolontariat

Jeśli lubisz dobrą muzykę i chcesz pomóc przy tworzeniu jednego z największych festiwali muzycznych w Europie, dołącz do nas! Zostań Wolontariuszem na Open’er Festival 2018. Wasze zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia 2018.
O zakwalifikowaniu się poinformujemy wybrane osoby do 10 maja 2018 roku. Zastrzegamy sobie prawo do
odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Warunkiem udziału w wolontariacie organizowanym przez Fundację ALTER ART  jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata kaucji w wysokości 4-dniowego karnetu wstępu na festiwal w cenie regularnej (579 pln) w terminie do 09.06. Kaucja zostanie zwrócona Wolontariuszowi do 7 dni od zakończenia imprezy pod warunkiem prawidłowego wykonania przydzielonych mu zadań. 

Dane kontaktowe

Uwaga: wszyscy wolontariusze na festiwalu zobowiązani są do podpisania porozumienia o wolontariacie oraz do wpłacenia zwrotnej kaucji o wartości 4-dniowego karnetu festiwalowego. Organizator zapewnia wolontariuszom jeden ciepły posiłek w ciągu dnia oraz zakwaterowanie na polu namiotowym dla osób spoza Gdyni (w miarę wolnych miejsc). Organizator zastrzega, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami. Wolontariuszem może zostać osoba, która ukończyła 18-ty rok życia.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012