4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Miasteczko

Wszystkie firmy gastronomiczne i niezależne marki odzieżowe zainteresowane wystawieniem stoiska sprzedażowego na Open’er Festival 2018, zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego. Rekrutacja trwa do 31 marca 2018 roku.

W naborze mogą wziąć udział wyłącznie spółki oraz firmy prowadzące działalność gospodarczą. Więcej szczegółów dotyczących strony formalnej i kosztów stoiska znajdziecie w Zasadach Uczestnictwa.

Przy wyborze wystawców zwracamy uwagę na różnorodność oferty oraz estetykę wykonania stoiska. Szczególną uwagę zwracamy na firmy specjalizujące się w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Przy rekrutacji przewidujemy dodatkową gratyfikację dla wystawców, którzy decydują się na produkty od lokalnych dostawców
i certyfikowaną żywność organiczną, wprowadzają w życie zasady fair-trade i slow food oraz korzystają z opakowań biodegradowalnych i ekologicznych. Istotne jest też doświadczenie w obsłudze cateringowej wydarzeń masowych.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy pisać na adres miasteczko@alterart.pl.

Rekrutacja trwa do 31 marca 2018 roku. O zakwalifikowaniu się poinformujemy wybrane firmy do 30 kwietnia 2018 roku. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Typ stoiska
Dane firmy
Dane osoby zgłaszającej
Informacje ogólne

Wymiary stoiska

Zapotrzebowanie na prąd

Wymiary stoiska

Zapotrzebowanie na prąd

Wymiary stoiska

Zapotrzebowanie na prąd

Wymiary zaplecza sanitarnego/chłodni

Wykorzystywany sprzęt do przygotowywania jedzenia (wpisać liczbę)
Dane osoby nadzorującej stoisko (stoiska) podczas festiwalu

Uwaga: wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z promesą udostępnienia miejsca handlowego przez Organizatora według ustalonych warunków.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012