4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Cokolwiek się zdarzy, kocham cię (1.07, 11:00)

Wejście do teatru WEJŚCIEM DLA PIESZYCH od strony ul. Zielonej. Od strony parkingu dla publiczności przy ul. Wiejskiej (Kosakowo) NIE MA PRZEJŚCIA na przedstawienia teatralne.

Cokolwiek się zdarzy, kocham cię to pełna pasji opowieść o młodych ludziach, którzy dla wolności i uczuć są gotowi zaryzykować wszystko. Bohaterki – Magda (Agnieszka Podsiadlik) i Sugar (Roma Gąsiorowska) odkrywają miłość, która w ich świecie jest napiętnowana. Na przekór homofobicznemu otoczeniu próbują ułożyć sobie życie i zbudować związek. Aby być ze sobą, muszą nie tylko wygrać z nietolerancją, ale przezwyciężyć własne uprzedzenia i uwierzyć w siebie.

Autorski spektakl wybitnego reżysera filmowego i dramatopisarza Przemysława Wojcieszka pokazuje nową rzeczywistość Polski po transformacji, w której obyczajowy liberalizm zderza się z systemem tradycyjnych wartości. W tle jest wojna w Iraku, polski dziki kapitalizm i praca na umowach śmieciowych. Dodatkową energię nadają przedstawieniu sceny poetyckiego slamu i grana na żywo muzyka zespołu Pustki. Chociaż premiera miała miejsce w 2005 roku spektakl jest niestety wciąż aktualny. Kilka tygodni temu spektakl zniknął z afisza TR Warszawa, dlatego 4 przedstawienia na Open’erze, będą ostatnią szansą na jego zobaczenie.

obsada: Marcin Cecko, Janusz Chabior, Michał Czernecki, Roma Gąsiorowska, Magdalena Kuta, Lech Łotocki, Rafał Maćkowiak, Agnieszka Podsiadlik, Piotr Rogucki, Tomasz Tyndyk, Robert Wabich
muzyka na żywo: Pustki

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012