4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Sigrid, Young Thug, Pro8l3m i Alma – cztery nowe nazwy w składzie Open’era!
Oddajemy głos kobietom. Almę i Sigrid łączy nie tylko pochodzenie - obie urodziły się na północy Europy - Alma w Finlandii, a Sigrid w Norwegii, ale także młodość, sukces i pełna świadomość własnej twórczości. Same komponują, śpiewają i dbają o swój wizerunek. Już dziś jest o nich głośno, a to dopiero początek - oto przyszłość europejskiego popu. 
 
Young Thug przez amerykańskie media okrzyknięty swego czasu najbardziej charyzmatycznym i nieprzewidywalnym wśród nowych artystów na scenie, co potwierdzają dość niestandardowe jak na rapera cytaty, np. te dotyczące płci i jej swobodnego traktowania. Mało standardowy, ale za to wielce pracowity - wydał blisko 20 mixtape'ów i częst udziela się w nagraniach innych wykonawców.
 
Mało standardowy jak na polską scenę hip hopową jest także warszawski duet Pro8l3m. Oskar i Steez unikają medialnego rozgłosu, skupiając się wyłącznie na muzyce i tekstach. Ich koncepcyjne wydawnictwa - EPki, mixtapey czy wreszczie długogrające albumu są osobnymi historiami, które wymykają się porównaniom do czyichkolwiek doknań na polskiej scenie. Uzpełnienem pomysłów są doskonałe podkłady Steeza i niemal literacki rap Oskara. 
Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012