Koszyk informacji 0

29.06-2.07.2016, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Parking

 

Informacje na temat edycji 2016 wkrótce.

 

Wejście do teatru WEJŚCIEM DLA PIESZYCH od strony ul. Zielonej. Od strony parkingu dla publiczności przy ul. Wiejskiej (Kosakowo) NIE MA PRZEJŚCIA na przedstawienia teatralne.

PARKING DLA OSÓB ZAKWATEROWANYCH NA POLU NAMIOTOWYM: wjazd na parking znajduje się od ulicy Zielonej.
Parking płatny, dozorowany, niestrzeżony, jest czynny całodobowo od 30 czerwca, 12:00 do 5 lipca, godz. 14:00. Opłata dla samochodu wynosi 20 zł za każdy wjazd, czyli samochód zostawiony na parkingu bez wyjeżdżania przez cały festiwal to koszt tylko 20 zł. 

PARKING DLA POZOSTAŁYCH FESTIWALOWICZÓW: znajduje się od strony Kosakowa od ulicy Wiejskiej (niestrzeżony, płatny). Tu również można bezpłatnie zostawić rower w wyznaczonych do tego celu miejscach. Tutaj też znajduje się ok. 100-miejscowy parking dla uprzywilejowanych z dogodnym dostępem do punktu wymiany biletów na opaski i bramy wejściowej. Parking jest czynny od 1 lipca 2015 od godziny 13:00 (2-4 lipca: od 14:00).

Parkingi są płatne za każdorazowy wjazd: 15 PLN dla motorów i motorynek, 20 PLN dla samochodów osobowych do 5 miejsc siedzących, 40 PLN dla samochodów powyżej 5 miejsc siedzących lub samochodów ciężarowych.

Uwaga! Samochody zostawione na noc (tzn. nieodebrane do godziny 6:00 rano) automatycznie traktowane są tak, jakby ponownie wjechały na teren parkingu.

W RAZIE OBFITYCH OPADÓW… uprzejmie prosimy o pozostawienie samochodów na parkingach w centrum miasta i korzystanie z bezpłatnych autobusów festiwalowych. Możliwości parkowania na terenie w złych warunkach pogodowych będą bardzo ograniczone.

Regulamin parkingu

Bilety 2016 SKLEP Newsletter NGO
Organizator:
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012