Koszyk informacji 0

1-4.07.2015

GDYNIA, LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
ALTERKLUB OPEN'ER TV
FAQ
DARMOWA APLIKACJA

Czy na teren festiwalu można wnieść parasol?

Na teren festiwalu można wnieść tylko małe składane parasolki. Wszystkie duże z metalowymi, drewnianymi ostrymi zakończeniami są niedozwolone.

Czy będą wydzielone sektory dla osób na wózkach inwalidzkich?

Podobnie, jak w latach ubiegłych planowane są specjalne platformy dla osób  na wózkach inwalidzkich w okolicach głównych scen. O dokładną lokalizację platform prosimy pytać służb porządkowych w okolicach scen.

Czy na imprezę mają wstęp osoby niepełnoletnie?

Wszystkie osoby do 15 roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej (opiekuna). Opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia stosownego oświadczenia (do pobrania przy wymianie biletów na opaski). Zapraszamy do zakupu zniżkowych karnetów i biletów dla dzieci w wieku 3-9 lat (od 16 stycznia 2015; obowiązują dodatkowe warunki). Dzieci do lat 3 uczestniczą w festiwalu za darmo. .

Czy należy mieć dokumenty potwierdzające tożsamość?

Tak, zdecydowanie! Szczególnie w przypadku zakupu biletu elektronicznego nieposiadanie dowodu tożsamości wiąże się z odmówieniem wstępu na teren festiwalu.

Czy zamiast dowodu osobistego mogę zabrać inny dokument potwierdzający tożsamość?

Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną czy studencką lub paszportem.

Czy na festiwal należy udać się z dużym wyprzedzeniem czasowym?

Bardzo prosimy o przyjazd na teren festiwalu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Na festiwal dojeżdża ponad  50 000 osób i planowanie dojazdu w ostatniej chwili może sprawić, że spóźnisz się na występ ulubionego artysty.

Czy na terenie festiwalu przewidziany jest postój dla taksówek?

Nie, ale na teren festiwalu wpuszczane będą taksówki. Mogą podjechać:
- od strony ulicy Zielonej do skrzyżowania Płk Dąbka / Zielona
- na teren festiwalu głównym wjazdem samochodowym od strony ulicy Wiejskiej (Kosakowo)

Czy w razie deszczowej pogody należy zabierać ze sobą samochód?

W przypadku obfitych opadów deszczu bardzo prosimy o pozostawienie samochodów na parkingach w centrum miasta i dojazd na teren autobusami festiwalowymi

Czy mogę wymienić bilet elektroniczny na dworcu Gdynia Główna?

Biletu elektronicznego nie można wymienić na dworcu Gdynia Główna. Należy przyjechać z wydrukowanym biletem i dokonać jego wymiany na opaskę na terenie festiwalu.

Czy karnety z polem namiotowym należy wymienić na dworcu Gdynia Główna?

Nie. Karnety te wymieniamy na terenie festiwalu, czyli na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Czy trzeba rezerwować miejsce na parkingu?

Nie ma takiej potrzeby, miejsc starczy dla wszystkich festiwalowiczów.

Czy karnet z polem namiotowym muszą posiadać wszyscy, którzy na nim przebywają, czy tylko właściciel namiotu?

Karnet z miejscem na polu namiotowym obowiązuje wszystkich, którzy tam przebywają.

Czym jest karta Alter kArt?

To alternatywa dla bonów festiwalowych - ta zbliżeniowa karta ta jest bezgotówkowym środkiem płatniczym. ALTER kART będzie obowiązywać na wszystkich tegorocznych festiwalach Alter Art. Można dokonywać nią płatności czy wypłacać gotówkę także poza festiwalami.

Czy na terenie festiwalu będzie depozyt?

Do Waszej dyspozycji pozostawiamy przy wejściach dwa punkty depozytowe: od strony ulicy Zielonej i od strony ulicy Wiejskiej (Kosakowo), w których możecie zostawić rzeczy, których wnoszenie lub posiadanie na terenie imprezy jest zabronione zgodnie z obowiązującym Regulaminem Imprezy (np. profesjonalny aparat fotograficzny, duży nieskładany parasol). Depozyty te działają również jako biura rzeczy znalezionych. Jednorazowa opłata za skorzystanie z depozytu wynosi 10 zł.

Czy na terenie festiwalu będzie miejsce, w którym można zostawić swoje rzeczy?

Tak. Tegoroczna lokalizacja szatni będzie podana wkrótce. Opłaty za korzystanie z szatni są następujące: 1 kupon – małe torby, okrycia wierzchnie itp., 2 kupony – plecaki, torby podróżne itp. Opłata za zgubiony numerek wynosi 10 kuponów. Uwaga! Liczba numerków w szatni jest ograniczona. Organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w bagażu i okryciach wierzchnich.

Czy na teren festiwalu można wnosić napoje, jedzenie?

Zabronione jest wnoszenie jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można kupować produkty spożywcze.

Czy autobusy festiwalowe odwożą uczestników również po zakończeniu imprezy?

Tak, oczywiście. Bezpłatne autobusy festiwalowe kursują również w kierunku dworca Gdynia Główna z przystanku przy ul. Zielonej, co kilka minut. W drodze powrotnej do Dworca Gł. PKP, inaczej, niż w stronę festiwalu, obowiązywać będą wszystkie przystanki innych linii - na żądanie tylko dla wysiadających, poza pierwszymi dwoma przystankami na ul. Zielonej. 

artyści 2015 Bilety 2015 Fashion Stage. Konkurs! Sztuka
Organizator:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012