Koszyk informacji 0

1-4.07.2015

GDYNIA, LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

Formularze zgłoszeniowe
pl en
ALTERKLUB OPEN'ER TV
Camping
DARMOWA APLIKACJA

Czas działania pola: dla posiadaczy karnetu 4-dniowego z polem: od 1 lipca, godz. 12:00, do 6 lipca, godz. 16:00; dla posiadaczy karnetu 2-dniowego z polem: od 4 lipca, godz. 8:00 do 6 lipca, godz. 16:00.

Uwaga: od strony wjazdu na parking dla publiczności przy ul. Wiejskiej (Kosakowo) NIE MA PRZEJŚCIA na pole namiotowe i przedstawienia teatralne. W celu dotarcia na pole namiotowe oraz  przedstawienia teatralne prosimy wchodzić wejściem dla pieszych od strony ul. Zielonej.

CAMPERY: Osobom, które chcą przyjechać na festiwal camperem lub przyczepą, udostępniamy specjalną przestrzeń. Opłata za ustawienie campera/przyczepy na terenie specjalnie wyznaczonym dla tych pojazdów wynosi 400 PLN brutto za  camper/przyczepę, 540 PLN za camper/przyczepę i dostęp do prądu. Specjalne bilety można nabyć w internetowym ALTERSKLEPIE. Wszystkie osoby nocujące w camperze muszą mieć karnety z polem namiotowym.
Maksymalnie w camperze/przyczepie może zatrzymać się 8 osób.

Wyjazd z parkingu dla camperów w czasie wzmożonego ruchu autobusowego po zakończeniu występów na Open’er Stage i na koniec każdego dnia festiwalu będzie regulowany przez przedstawicieli Alter Art i ochronę festiwalu według potrzeb obsługi pasażerów autobusów. Prosimy pasażerów i kierowców camperów o cierpliwość i zaplanowanie wyjazdu po rozładowaniu ruchu autobusów. Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

POBIERZ REGULAMIN POLA NAMIOTOWEGO

Bilety 2015 artyści 2014 Sztuka Sklep
Organizator:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012