4-7.07.2018, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

Formularze zgłoszeniowe
pl en
9. PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL...

Już w piątek startuje 9. PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL – jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce. Gośćmi tegorocznej edycji będą m.in.: znana brytyjska aktorka Charlotte Rampling, Tony Gatlif – twórca kultowych „Exils”, „Gadjo dilo” i „Vengo”, James Marsh – laureat Oscara za film „Człowiek na linie”, znany rosyjski pisarz Wiktor Jerofiejew oraz Michael Glawogger – austriacki dokumentalista nagrodzony na zeszłorocznym festiwalu w Wenecji za film „Chwała dziwkom”. W programie festiwalu znajdą się m.in.: spotkania z twórcami, debaty, koncerty, wystawa wideoinstalacji Haruna Farockiego w CSW Zamek Ujazdowski i retrospektywa jego filmów, wykłady mistrzowskie. Pełny program filmowy i wydarzeń towarzyszących znajduje się na www.planetedocff.pl.
9. PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL odbędzie się w dniach 11-20 maja w stołecznych kinach: Kinoteka, Luna i KINO.LAB oraz po raz pierwszy równolegle we Wrocławiu. W dniach 14-20 maja, w Dolnośląskim Centrum Filmowym (DCF) we Wrocławiu, pokazanych zostanie 49 filmów. Projekcjom będą towarzyszyć debaty, spotkania z twórcami i koncerty, a wrocławskie jury wręczy Grand Prix Dolnego Śląska – Nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Ponadto, w ramach „Weekendu z festiwalem PLANETE+ DOC” (11-13 maja) impreza odbędzie się także w kinach studyjnych w 22 miastach w Polsce. (pełna lista kin na www.planetedocff.pl).
W ALTERKLUBIE rozdajemy 20 pojedynczych zaproszeń na dowolny seans warszawskiego festiwalu! Pierwsze 20 osób, które odpowiedzą poprawnie na konkursowe pytanie nagrodzimy biletem na wybrany seans z repertuaru Planete +Doc Film Festival wyświetlanego w Kinotece lub Lunie. A w lipcu nie przeoczcie PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL na Open’erze w strefie ALTER KINO.

Organizator:
 
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012