28.06-1.07.2017, GDYNIA

LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

pl en
Płatności na festiwalu

Wydłużamy okres bezpłatnego korzystania z opasek płatniczych.

Jeżeli zostały Ci jakieś środki na opasce płatniczej, wydaj je do 30 grudnia 2016 roku płacąc za zakupy, nie ponosząc żadnych kosztów. Wystarczy zarejestrować opaskę. Jeżeli będziesz chciał korzystać z opaski po tym terminie, będzie naliczana opłata minimalna w wysokości 1 zł/miesiąc (naliczana ostatniego dnia miesiąca). Opłata 30 złotych pobierana jest wyłącznie wtedy, kiedy użytkownik opaski zażąda zwrotu przedpłaconych środków na swoje konto bankowe i zechce zamknąć konto opaski (opłaty te wynikają z kosztów administracyjnych i obsługi takiej operacji) – nie rekomendujemy tego działania, gdyż jest ono niekorzystne. Ujemne saldo na opasce festiwalowej nigdy się nie pojawi – dotyczy to zarówno transakcji jak i naliczanych opłat miesięcznych. Więcej na www.cardportal.com.

 


W tym roku wkraczamy w nowy wymiar płatności elektronicznych na Open’erze. Na terenie festiwalu będziecie mogli płacić Waszymi kartami płatniczymi lub telefonami w technologii zbliżeniowej lub jako pierwszy festiwal w Polsce – specjalnie przygotowaną opaską płatniczą w technologii MasterCard®. Teraz płatności na Open’erze będą jeszcze szybsze i łatwiejsze. Na terenie festiwalu będzie dostępna  pula nowych kart w formie opaski płatniczej. Opaska pełni funkcję karty płatniczej, która po zasileniu (wyłącznie gotówką*) daje możliwość płacenia zbliżeniowo. Aby otrzymać opaskę wystarczy przyjść do dowolnego punktu doładowań na terenie i zasilić kwotą przynajmniej 30 zł. Opaską zapłacicie także po festiwalu w każdym punkcie oferującym płatności zbliżeniowe – wystarczy ją zarejestrować.

*Na terenie festiwalu dostępne będą bankomaty.

W jaki sposób będę mógł dokonywać płatności na Open’erze?

Na festiwalu uczestnik zapłaci własnymi kartami płatniczymi, telefonami w technologii zbliżeniowej lub specjalnie przygotowaną opaską płatniczą w technologii zbliżeniowej MasterCard®.

Jakimi kartami płatniczymi dokonam transakcji na terenie festiwalu?

Preferowane są płatności MasterCard®, ale akceptowane są również inne karty płatnicze.

Czym jest opaska płatnicza?

Opaska pełni funkcję karty płatniczej, która po zasileniu daje możliwość płacenia zbliżeniowo.

Jak mogę otrzymać opaskę?

Aby otrzymać opaskę, wystarczy przyjść do dowolnego punktu doładowań na terenie festiwalu (oznaczonego na mapach symbolem opaski) i zasilić ją za pierwszym razem kwotą przynajmniej 30 zł. Opaskę będzie można doładować wyłącznie gotówką. Minimalna kwota, jaką możesz doładować opaskę płatniczą wynosi 10 zł. Na terenie festiwalu dostępne będą bankomaty, z których każdy będzie mógł wypłacić swoją kartą gotówkę, którą potem zasili opaskę.

Czy w tym roku nadal będzie można płacić bonami?

Nie będzie takiej możliwości. W tym roku po raz pierwszy na terenie festiwalu będą obowiązywały wyłącznie transakcje elektroniczne.

Dlaczego powinienem  zarejestrować swoją opaskę?

W momencie rejestracji opaski uczestnik otrzymuje PIN do karty, który będzie można sprawdzić w serwisie www.cardportal.com. Dzięki niemu może dokonywać płatności na kwotę większą niż 100 zł. Rejestracja pozwoli także płacić opaską nawet przez 2 lata po zakończeniu festiwalu w każdym punkcie oferującym płatności zbliżeniowe MasterCard®.

W jaki sposób mogę zarejestrować swoją opaskę?

Opaskę można zarejestrować w specjalnych punktach doładowań lub u hostessy na terenie festiwalu albo na stronie www.cardportal.com. Rejestracja wymaga podania takich danych personalnych jak imię i nazwisko, e-mail oraz miejsce zamieszkania.

Czy mogę zarejestrować swoją opaskę po zakończeniu festiwalu?

Tak. Na stronie www.cardportal.com po zakończeniu festiwalu nadal będzie można zarejestrować swoją opaskę po to, by płacić nią w każdym punkcie oferującym płatności zbliżeniowe.

Czy mogę odzyskać pieniądze z opaski, których nie wykorzystałem podczas festiwalu?

Tak. Pod warunkiem, że opaska zostanie zarejestrowana. Pozostałe na opasce środki będzie można wykorzystać w każdym punkcie oferującym płatności zbliżeniowe lub wypłacić w bankomacie wyposażonym w czytnik kart zbliżeniowych. Będzie można także zamknąć numer rachunku, do którego przypisana jest opaska na stronie www.cardportal.com – wówczas pozostałe środki zostaną przelane na wskazany przez użytkownika rachunek. Szczegółowe informacje dostępne będą w regulaminie dodawanym do każdej opaski płatniczej.

Bilety SKLEP Newsletter NGO
Organizator:
Sponsor główny:
SPONSORZY / WSPÓŁPRACA / PATRONI MEDIALNI:
Projekt i realizacja Me & My Friends Copyright © Alter Art 2012